Zespół siatkarski z Rzeszowa

Asseco Resovia Rzeszów jest jednym z zespołów biorących udział w najwyższej polskiej lidze siatkówki mężczyzn. Po siedmiu kolejkach sezonu 2012/2013 mają na koncie cztery zwycięstwa i trzy porażki. Warte podkreślenia jest to, że całe rozgrywki to osiemnaście rund. Mają zatem szanse na wyższe miejsce, tym bardziej, że do lidera tracą tylko sześć punktów.

taksówki-rzeszów

Kolejna wygrana

W ostatniej rundzie Asseco Resovia Rzeszów pewnie pokonała Effector Kielce 3:0. Prawdę mówiąc, kieleccy siatkarze podjęli walkę tylko w drugim secie, przegranym na przewagi. W pierwszym zdobyli tylko siedemnaście, a w trzecim szesnaście punktów. Rzeszowscy kibice mieli kolejny powód do radości. We własnej hali odnosili zwycięstwa nad Skrą Bełchatów czy Jastrzębskim Węglem. Teraz czeka ich starcie z Politechniką Warszawa. Wygrana w tym spotkaniu przynajmniej zbliży ich zespół do klubu ze stolicy.

Doping kibiców w hali

Wierni fani mają nadal w pamięci Mistrzostwo Polski z 2012 roku. Mimo odejścia kilku kluczowych siatkarzy, nadal liczą się w walce o pierwsze miejsce na koniec sezonu. Na pewno pomocą będą kibice wspierający i żywiołowo dopingujący sportowców. Nie powinniśmy się dziwić, że w dzień spotkań wybierane są komunikacje miejskie oraz taksówki Rzeszów. Środki transportu dostarczające fanów na hale sportowe. Przybywają na kolejne zmagania siatkarskie z nadzieją na zwycięstwo. Po wygranej z radością zamawiają taksówki Rzeszów i wracają do sowich miejsc zamieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *