Tak zwane „eventy” dla pracowników

Coraz częściej mówi się o tym, że pracodawcy wyzyskują pracowników. Nakładają na nich wiele obowiązków, oczekują pełnej dyspozycyjności, a za to wszystko niewiele płacą. Są jednak jeszcze firmy, które starają się dbać o swoich pracowników. W jaki sposób?

Sposoby na docenianie pracownika


W niektórych firmach pracownicy mogą na przykład liczyć na premie za wykonaną pracę. To motywuje do tego, by się wysilać. Zdarzają się firmy, które wybierają pracowników miesiąca i ich też nagradzają. Czasami pojawiają się też pewne dodatki – na święta czy wakacje. Może to być gotówka lub jakieś bony na zakupy.  Są firmy, które zapewniają pracownikom dodatkowe atrakcje . Czasem wykupują dla osób, które są u nich zatrudnione karnety na basen czy siłownie. Bardzo popularne jest też organizowanie imprez firmowych. Czasem takie imprezy dla firm są przygotowywane ze względu na jakieś okazje. Mają one też na celu zintegrowanie pracowników. Zazwyczaj odbywają się w jakiś wynajętych obiektach i zapewniają rozrywkę całym rodzinom pracowników.

eventy łódź
Pomoc w rozwoju


Niekiedy pracodawcy pomagają swoim pracownikom rozwijać kwalifikacje. Nie chcą stracić oddanych i solidnych pracowników. Dlatego organizują różnego rodzaju szkolenia. Ich ogromną zaletą jest to, że są bezpłatne i odbywają się często na miejscu, w firmie. Mogą to być kursy z wielu dziedzin. Często dotyczą obsługi specjalistycznych maszyn, poznawania nowoczesnych technologii. Mogą to też być kursy językowe. Pracownicy na pewno cenią sobie takie eventy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *