Odmień swój album ze zdjęciami!

Cyfrowe ramki na zdjęciami robią furorę nie tylko za granicą, ale i w naszym kraju. Od paru miesięcy jest to jeden z najpopularniejszych prezentów, związanych z fotografią. Zanim jednak kupimy ją dla siebie bądź kogoś biskiego, zastanówmy się, czy może tradycyjny album nie wystarczy…

fot.http://cdn.techiser.com

Easy Share

Zgrywanie zdjęć na cyfrową ofertę jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć ją przez kabel usb do komputera bądź bezpośrednio do aparatu fotograficznego. Zdjęcia wyświetlane są w różnych cyklach, to my decydujemy o prędkości oraz kolejności przesuwanych slajdów. Niestety, ostatnio ujawniono przypadek ramki, która sprawiała, że wrzucone na nią zdjęcia mógł zobaczyć każdy użytkownik Internetu! Przyczyną kłopotów był dostęp do Wi-Fi, który miała wmontowany.

Jak się to stało?

Ramka dzięi Wi-Fi może połączyć się z serwerem na który wrzuca się swoje zdjęcia. Jednocześnie pozwala to wejść poprzez nią na takie strony jak facebook czy twitter. Niestety ma to też swoje wady, bowiem każdy zainteresowany, który choć odrobinę zna się na komputerach , może wkraść się na naszą ramkę (poprzez serwer) i zobaczyć wszystkie prywatne zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *