Narzędziownia koło domu to dobre rozwiązanie

Mówi się, że faceci to brudasy, a kobiety bałaganią. Cóż, w każdej legendzie jest ziarno prawdy. Kobiety zazwyczaj gromadzą więcej rzeczy i bałaganią – gdy spieszą się do pracy, wyrzucają rajstopy z szuflady, rozrzucają apaszki i kosmetyki. Nie lubią jednak brudu. Ten natomiast to domena panów, którzy zwyczajnie nie dostrzegają dwudniowych naczyń w zlewie, które czekają na umycie…

Narzędzia w idealnym porządku

Czy możliwe jest by nauczyć panów porządku? Oczywiście – narzędziownia to idealne miejsce, które pozwoli mężczyźnie potrenować. Prawie każdy facet, który ma narzędzia woli mieć w nich ład. Nie lubi gdy ktoś je przekłada, a już na pewno, gdy kobieta je układa po swojemu. Narzędziownia to miejsc, w którym mężczyzna może czuć się swobodnie. To jego królestwo, do którego kobieta nie ma wstępu. Tu układa swoje narzędzia, porządkuje, reperuje…czuje się mężczyzną, który ma własny kąt. To dowodzi temu, że mężczyźni potrafią sprzątać i trzymać porządek – muszą jednak mieć motywację i swobodę. Każdy facet od czasu do czasu chce wyjść z domu i napić się piwa lub podłubać przy samochodzie. To normalne.

narzędziownia

Narzędziownia dla prawdziwego faceta

Narzędziownia koło domu to także rozwiązanie, które pozwala zawsze sprawnie znaleźć potrzebny sprzęt. Wiadomo, że w domu często coś się psuje i wymaga naprawy – poszukiwania wiertarki czy młotka albo zwykłej śrubki mogą zniechęcić do pracy. Niepotrzebnie, narzędziownia może gromadzić wszystkie sprzęty w jednym miejscu . Nie brudzą one ścian domu, a mężczyzna ma zawsze pretekst by zaszyć się gdzieś samemu….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *