3 triki na stworzenie własnej torby papierowej z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem to popularny i tani sposób na skuteczną reklamę. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam trzy, proste triki, dzięki którym Wasze torby:

  • będą spełniały swoje funkcje marketingowe,
  • przyciągną szeroką grupę potencjalnych odbiorców,
  • korzystnie wpłyną na wzrost sprzedaży.

Zasady są proste:

Ø Pierwsza – torba papierowa z nadrukiem musi być modna! Klienci niechętnie obnoszą się z przezroczystymi reklamówkami jednorazowymi, w których widać wszystkie zakupione produkty. Materiał, z którego torby są wykonane powinny być dyskretne. Warto postawić na obowiązujące w nowoczesnych trendach kolory: biel, czerń i szarości.  Dobrze jest również zdecydować się na ekologiczne rozwiązania. Tu swoje zastosowanie znajdują torby papierowe, bawełniane oraz lniane. Dodatek w postaci logo firmy korzystnie wpłynie na umocnienie pozytywnego wizerunku firmy.

Ø  Druga – torba musi być poręczna i wytrzymała! Tu znów wracamy do kwestii materiałów ekologicznych. Bawełniane torby dobrze układają się w dłoni. W przeciwieństwie do foliowych reklamówek, pod wpływem ciężaru, ich struktura się nie zmieni. W efekcie nie będą boleśnie wrzynały się w ręce.

Ø  Trzecia – torba musi być kreatywna i unikalna! należy pamiętać, że jest to ważny nośnik promocyjny. Logo i slogany tworzące nadruk, powinny w finezyjny sposób utożsamiać się z marką.

Właściwe tworzenie torb reklamowych musi opierać się na projekcie, którego stworzenie warto zlecać specjalistom. To oni najlepiej znają wymagania nowoczesnych klientów. Wiedzą na co powinni zwracać uwagę i jakie kwestie podkreślić, a z których lepiej zrezygnować. Najpierw jednak wybierzmy adekwatny model torby, na której powstanie nasz nadruk – http://www.opengift.pl/torby-papierowe-z-nadrukiem,c-125.html

Stosując się do naszych zasad, Wasze torby reklamowe z całą pewnością odniosą duży sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *